середу, 15 листопада 2017 р.

 Літературна мандрівка « До творчості С.Я. Маршака»
Жив собі роззява —

Ліві двері справа.
Зранку він хутенько встав,
Піджака вдягати став:
Шусть руками в рукави —
З'ясувалось, то штани.
Отакий роззява —
Ліві двері справа...


   Хто з вас не сміявся з веселої історії невдахи-роззяви, яку розповів російський письменник і перекладач Самуїл Якович Маршак?! Йому довелося жити в надзвичайно бурхливий і складний час, пережити кілька революцій і дві світові війни, однак ні на хвилину він не втрачав внутрішнього оптимізму і працелюбності. Своє життя Самуїл Якович міцними вузами зв'язав з дитячими серцями і завжди творив для них. Познайомитись з віршами, загадками і дитячими пісеньками Самуїла Яковича Маршака до молодшого відділу міської бібліотеки для дітей завітали учні 1-А класу гімназії. А допомогла дітям в цьому  електронна презентація створена бібліотекарем Ярцевою О.Л. 

Дуже багато творів  письменника було екранізовано в мультфільмах, і навіть кінострічках. Сьогодні ми передивились мультфільм: «Де обідав горобець?».

    Самуїл Якович Маршак помер 4 липня 1964 року в Москві, однак у пам'яті вдячних маленьких читачів він живий.Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...