Періодика

  


Нові журнали за квітень
  Ось і добігає до кінця квітень! Бібліотека отримала нові журнали за четвертий місяць року. Хочеш поринути у пригоди, лабіринти  і дізнатись якусь цікавинку? Приходь до читальної зали молодшого відділу і читай:
  «Смайлик» - познайомить тебе з лінивцем, який може спати на дереві тримаючись однією лапою, а іще ця тваринка вивертає голову задом наперед! А іще  ти побачиш  фото і прочитаєш про хижу рослину. Так ,так саме хижу! Венерину мухоловку. Будь  обережним J! І як звичайно, вас чекають  «Міркувалки» і  «Регаталки».


  «Дзвіночок» - відправить тебе у світ української літератури .Тут ти прочитаєш вірші Лесі Храпливої, Катерини Перелісної, Дмитра Павличка, Василя Латанського. Дізнаєшся  про життя видатного українського композитора Василя Івасюка і прочитаєш оповідання Зірки Мензатюк «Золоті палаци». А іще заглянеш у рубрику «Календар юного українця» і розгадаєш загадки від Геннадія  Горового.  «Котя Малюк» познайомить тебе і твоїх друзів зі  святом Пасхи і атрибутикою цього дійства великодніми яйцями. Разом з Котею можна зробити чудову великодню гірлянду, а можна поспішити на  гру «Великодні перегони». Клич друзів і вперед!  «Куля»- у своєму довіднику зробив помітку  для тебе «Що таке графіті?»У рубриці «Ха-ха-ха» ти з друзями прочитаєш смішинки і анекдоти. «У світі тварин»   відправить тебе до безстрашних боягузів…зайців. А вже традиційна рубрика «Твердині України» запрошує  вас відвідати фортецю у місті Кременець. Приємної мандрівки!

Увага! Журнальні новинки

     Відділ для дошкільників та учнів 1-4 класів
   2017 рік
  Ось і надійшли до бібліотеки нові журнали!

«Малюк Котя» запрошує вас на цікаву мандрівку по сторінках свого журналу.  Якщо у тебе є  маленький братик чи сестричка, цей журнал саме для вашої родини. Пухнастий, біленький котик познайомить вас з символами президента України, відправить  на потязі по своїм кросвордам. А якщо ви любите малювати, розділ «Розфарбовка» саме для вас! А сторінка «Домашня майстерня» допоможе вам зробити поробки з курячих яєць. А рецепт від Коті у розділі «Смачненькі цікавинки» навчить тебе куховарити! Читайте і насолоджуйтесь.


  Науково-популярна тематична природнича газета «Колосочок» запрошує тебе покупатися в океані, який не має берегів, прочитати наукову казку про дирку у сирі, вивчити мову природи, приготувати невидиме чорнило і познайомитись з молекулами води.


  Перший номер журналу  «Дзвіночок» познайомить малюків із життям і віршами Лесі Українки,  нагадає славетні дати з української історії.  Тут можна прочитати оповідання  Михайла Слабошпицького «Перша книжка»  і Анатолія Дімарова  «Свищик», а також  казку Лесі Пилип’юк про горобчиків Чіка і Піка, які були друзями, а потім посварились…А от що сталося далі ти  довідаєшся коли прочитаєш журнал.


Уже відомий  тобі з попереднього року  «Смайлик» запрошує у гості до акул. Ти побачиш:  акулу-людожерку, акулу-пилу і акулу-лисицю, збереш підводний пазл, зробиш закладку у формі акули і відправишся у морські глибини підводним човном, а потім повернешся на великому кораблі , а по дорозі можна заглянути до розділу «Міркувалки» і «Реготалки». А майбутнім  науковцям тут пропонують поставити дослід з мильною бульбашкою,  яку можна спіймати! Так , так  саме спіймати!!!


А коли ти втомишся мандрувати з «Смайликом» морськими глибинами, повертайся на Україну і разом з «Кулею» вивчай красу рідного краю. У номері за лютий ви відвідаєте Івано – Франківщину, познайомтесь з цивілізацією майя і отримаєте цікаві відомості на сторінці «Інфобанку»  про звичайну сніжинку. А іще ти навчишся робити годівничку для птахів з пластикової пляшки! І звичайно цікаві кросворди та ребуси для хлопчиків та дівчаток. Відкривай скоріше журнали. І вперед до нових пригод ! Друзі!

 В 2015 році читальний зал для учнів 5-9 класів пропонує такі періодичні видання


   Відкрий журнал і на першій сторінці перед тобою зявиться дивовижний Палац. У ньому – тисячі залів, у яких заховано безліч таємниць. Увійдеш до будь-якого – і тобі відкриється те, чого не знають інші. У вікнах Палацу бачиш різних персонажів. Кожен з них має помічників. Вони проведуть залами сторінками, рубриками. Це територія загадкової Барвінкової Республіки.  
     Ось, наприклад, ти знаєш, що довгоногий та довгошиїй жираф воду пє вушками; в американському штаті Айдахо можно побачити «вогняну веселку»; що сльози виводять з організму шкідливі токсини, а сміх знімає нервове напруження та «проганяє» стреси, тому не соромся плакати і побільше регочи. Про все це та ще безліч інших цікавинок – у журналі                                 «Барвінок»


   Науково-популярний природничий журнал, якій розповість про наше майбутнє співіснування з роботами та компютерним розумом, який можливо, витіснить все суще і вся Галактика стане Вселенським компютером, ввівши вірус в який можно знищити будь-який світ. А ще: про шкідливі трансжири, про домашніх улюбленців, про міста та країни. Ви знаєте, що таке жаботикаба? Ні, це не ті жаби, що кумкають у воді. Це унікальне бразильське виноградне дерево. Якщо хочете подивитися і прочитати про нього – журнал «Колосок» допоможе вам у цьому. Виходить журнал кожного місяця, має щораз різний кольоровий дизайн.
    Маленькому історику про українську історію та видатних українців розповість львівський журнал «Світ дитини». На його сторінках ви познайомитесь із творчим доробком знаних та молодих українських авторів, прочитаєте про українські свята та винаходи українців, порозгадуєте загадки та порегочете над дитячими мовними «перлинками» у рубриці «Сміховинки».
 Каждый выпуск журнала «Дружболандия» пригласит своих читателей в интересные путешествия по странам и континентам нашей планеты! Занимательные игры, головоломки, задания и лабиринты, интересные рассказы, поучительные статьи – все это на страницах предлагаемого издания.    

   «Юная Леди» - журнал для стильных и ярких девчонок! В каждом номере журнала для девочек онлайн - новости музыки и кино, мода и стиль, здоровье, отношения с парнями, друзьями и родителями, советы психолога, тесты, конкурсы и много другое! Он станет для тебя лучшей подружкой, честно ответит на все твои вопросы, даже самые сокровенные, и будет держать в курсе всего, что поможет сделать твою жизнь ярче, интереснее и прикольнее!


       Глянцева обкладинка, якісний папір, багато яскравих фотографій та малюнків – і все це журнал для підлітків «Однокласник». Видання покликане задовольняти інтереси юних читачів (наша аудиторія – 12 – 17 років) в художніх, публіцистичних, інформаційних текстах. У кожному номері „ОК” ви знайдете статті, присвячені найактуальнішим для молоді темам, ексклюзивні інтерв’ю із зірками українського шоу-бізнесу, статті та новини про улюблених закордонних артистів і співаків, психологічні тести, конкурси, плакати з портретами популярних артистів, а також художні тексти юних читачів та твори українських письменників. 
    Смотрели ли вы передачи «Галопом по Европам», «Орел или решка», «Далеко и еще  дальше»? Тогда вы можете представить как это интересно побывать  в разных странах, познакомиться с другой культурой,  обычаями народов, живущих там. Если же вы не видели этих передач, то поможет вам познакомиться с миром журнал «Золотой глобус». К каждому номеру прилагается диск DVD, предлагающий отправиться в захватывающее путешествие в неизвестное. Рекомендуем этот журнал как детям так и взрослым читателям.
    


  В 2015 році читальний зал для дошкільників та учнів 1-4 класів пропонує такі періодичні видання
  
  «Малятко»-один з найповажніших журналів для дітей молодшого шкільного віку. Перший номер якого з’явився на світ у січні 1960 року! Можливо твої батьки також гортали сторінки цього журналу, коли були маленькими. Хоч дорослі рідко згадують своє дитинство. Поспілкуйся з ними. Переглянете разом рубрику: «Віршик до свята», чи пройдіться  «Стежками рідного краю». А можливо, ви зробите цікаву саморобку, яка є у кожному номері. А ті хто любить загадки та ребуси відразу починайте читання з останньої сторінки. Читай з задоволенням!


  «ЗІН - прибулець з космосу» -розважально-пізнавальний журнал. Своє існування він розпочав зовсім недавно . ЗІНу -прибульцю з іншої планети дуже цікаво на просторах  нашої Землі. Він збирає різну інформацію і передає на свою планету. Особливо він полюбляє різні цікавинки про земних тварин, а також мандрівки по різним містах нашого світу.  Також допитливий інопланетянин вивчає людське тіло, англійську мову і куховарські рецепти різних країн. Якщо тебе щось зацікавить відкривай журнал і навчайся разом з ЗІНом. Бажаємо тобі успіху!


  «Колосочок»- науково популярна тематична природнича газета для розумників і розумниць. Це видання знадобиться в першу чергу тому, хто бере участь у конкурсі: «Колосок» розділ біологія, ботаніка та екологія. Твої відповіді будуть чіткими і вірними. Відповідай з «Колосочком» завжди на 12 +!


   Іще один розважально-пізнавальний журнал для тебе і твоїх друзів - «Куля». На повітряній кулі ви помандруєте у світ тварин, побуваєте в інфобанку, зробите саморобку своїми руками, відкриєте  невідоме у світі природи і отримаєте гарний настрій.  «Смайлик»- дуже кольоровий зовсім  новий журнал для дітей України. Кожний номер часопису - це маленька енциклопедія з різних галузей знань. «Вчись вчитись, вмій відпочивати» - ось девіз цього видання. Хочеш виграти приз? Приймай участь у конкурсах і вікторинах. Хочеш посміятись? Відкрий рубрику «Реготалки», а хочеш побачити  свою фотографію в рубриці «Веселі та смішні» просто вишли її до редакції.


Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...