неділя, 22 листопада 2015 р.


                 З любовю до рідної Херсонщини
                                                                      Моя Херсонська рідна сторона –
                                                                      На світі – найпрекрасніша вона!

Ці прекрасні слова звучать лейтмотивом до тієї чудової події, яка відбувалася в м. Херсоні 19 листопада, напередодні Всесвітнього Дня Дитини. В цей день пройшов завершальний, третій етап обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», на який прибули переможці районних змагань, учні 4-9 класів з усієї області та бібліотекарі, які привели своїх  читачів до таких перемог.  
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
  Наше місто представляли: учень 5 класу ЗОШ № 10, читач міської бібліотеки № 2 Кубарєв Ярослав;  учениця 7 класу ЗОШ № 1 Шандра Влада, читач міської бібліотеки для дітей та учениця 9 класу НВК № 2, читач Плодівської сільської бібліотеки Гребіневич Ірина. На основне свято та конкурсні тестування всі спочатку зібралися у Херсонській академії неперервної освіти.  Тож, до початку  основного «екзамену», кожен із дітей-учасників отримав диплом переможця 2-го, районного етапу та яскравий значок з означеним символом турніру.
                                                                                                                                                                   Згодом всі  читачі області взяли участь у грі «Мистецька палітра Херсонщини», під час якої виявили прекрасні знання , які вже  скоро розійшлися підтверджувати ще раз по цільовим аудиторіям, кожен у своїй віковій групі.                                                                    
                                                              

                                                                                                                                                                           А після завершення тестування та невеличкої перерви всі присутні стали учасниками святкового дійства, яке відбулося в актовій залі інституту.                                                    Звичайно, саме тут було оголошено імена переможців третього етапу гри «Ігри патріотів Херсонщини, але усі гості мали можливість насолодитися прекрасними номерами художньої самодіяльності,
                                         
                                                                                                                          пограти у пізнавальну краєзнавчу вікторину, отримавши чудові книжки у дарунок (одну з таких книжок-подарунків привіз із собою наш Ярослав Кубарєв, давши правильну відповідь на запитання  про Свято-Введенську церкву, що знаходиться  у м Бериславі).
Серед  переможців  3-го етапу турніру гравців з Нової Каховки не було, але нагороду за перемогу у професійному конкурсі на краще проведення районного етапу змагань отримала міська бібліотека для дітей, дякуючи саме нашим відданим читачам та бібліотекарям, які доклали зусиль до підготовки своїх дітей та перемоги їх у етапі міських змагань.

Привезли ми з собою також серію ігор «50-зірковий ігроленд», розробленою центром «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Херсонської обласної бібліотеки для дітей та 15 новесеньких книжок, сертифікат на які ми  отримали разом із свідченням нашої перемоги у  професійному змаганні.

                                   Обласний інтелектуальний турнір «Ігри патріотів Херсонщини» завершився, та  не згасне почуття любові до рідного краю та жага до пізнання його історії та сьогодення. Саме тому турнір матиме продовження у обласному веб-квесті «В долонях степу та Дніпра». Запрошуємо всіх  дітей міста до участі, бажаємо нових знань, приємного спілкування та перемог!

Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...