середа, 16 грудня 2015 р.


              Банк історичних фактів  

                                                                                                                         Саме так назвали свій захід працівники міської бібліотеки для дітей. Ви запитаєте, а які ж такі «історичні факти» зберігаються у такому банку? Ми заповнили «відділення» нашого банку фактами «Про Нобелівську та Шнобелівську премії».  
                                                                                                                             
                                                                                                                                                                        16 грудня до читальної зали для учнів 5-9 класів завітали «потенційні інвестори» - девятикласники Новокаховської гімназії, щоб особисто пересвідчитися у важливості поданих фактів.    Увазі дітей був запропонований перегляд науково-популярного фільму: «Нобель: Винахідник і меценат» та розповідь про найвидатніших лауреатів Нобелівської премії, що  супроводжувалась електронною презентацією, в якій зберігалися «депозитні скриньки».                                                                                                                                                                        
                                                                                                                                                                Напевно в наш час важко знайти людину, яка б не чула про Нобелівську премію, засновану видатним шведським вченим, винахідником  та меценатом  Альфредом  Нобелем.
Нобелівську нагороду видатні науковці та діячі культури отримують за надзвичайні досягнення  в сфері фізики, хімії, фізіології, медицини, економіки, літератури та у справі миру. Також упродовж заходу, діти вперше дізналися про Шнобелівську премію, якою нагороджуються за «досягнення, котрі заставляють спочатку засміятися, а потім замислитися». Антинобелівська премія є пародією на престижну Нобелівську премію.                                                                      Більше ніж за століття існування Нобелівської премії першу сходинку за кількістю Нобелівських лауреатів обіймають США, другу позицію займає Великобританія, на третьому місці – Німеччина. Ми побажали нашим читачам гарно навчатися, щоб у майбутньому обов’язково стати Нобелівськими лауреатами і прославити рідну Україну.
Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...