неділя, 29 вересня 2019 р.         Етичний марафон «Правила гарного  тону у веселій грі»

                                                Ніщо не коштує так дешево і не цінується
                                                Так дорого, як ввічливість.
                                                                                           (М.Сервантес)29 вересня у старшому відділі міської бібліотеки для дітей «вчилися» етикету 
постійні відвідувачі клубу «Читацький кемпінг для Всезнайок».  Бібліотекар Ольга Носенко провела з ними етичний марафон  «Правила гарного тону у веселій грі».  Діти у невимушеній атмосфері згадували, що ж таке саме поняття «етикет» та як і в яких випадках правильно ним користуватися.

Разом вчилися правильно вітатися,
разом згадували  коли приходити до кінотеатру, щоб не заважати іншим; як бути чемним у телефонній розмові; як «не втратити» обличчя коли йдеш вулицею ( бо ж і тут є свій етикет); згадували свої подорожі до інших країн, де чисто не тому що там прибирають, а тому, що там не смітять (до речі, цей вираз прокоментували самі діти). Допомогу під час проведення заходу склали книжки, які розкривають усі таємниці правильної та чемної поведінки: Кладовщикова, Л.Ю «Искусство принимать гостей»; Ходаков, Михайло «Як не треба поводитися» ; Камычек, Ян «Вежливость на каждый день»;Гольдникова, Алина «Хорошие манеры в рисунках и примерах»; Свяжина, Татьяна «Экспресс-курс для девочек»;  Этикет  (энциклопедии) та ін.


За «солодким» столом охоче ділилися враженнями, чаювали та вправлялися в чемності. Розходилися у гарному настрої, побажавши один одному гарного дня та нових, цікавих зустрічей у бібліотеці.  І замість «до побачення», сьогодні наші відвідувачі сказали: «Було смачно і цікаво!»Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...