середу, 26 квітня 2017 р.


У гостях у видавництва «Грані-Т»:

«Життя видатних дітей»
Подивіться на них, на наших гостей, учнів ІІ-В класу гімназії, які вони різні, але які класні: кожний особливий і талановитий, і у кожного з них є мрія…
Тож, сподіваємося, що  книжки  видавництва «Грані-Т» зможуть їм підказати, як стати знаною і успішною людиною, на прикладі історій з дитинства людей, які згодом прославили не тільки себе, а й свої країни і народи.

«Життя видатних дітей»– книжкова серія видавництва «Грані-Т» , заснована 2006 року. Об’єднує понад 30 книжок сучасних українських авторів. Частина книг серії схвалена Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Кожен автор мав змогу особисто обрати своїх кумирів і написати про їхнє дитинство. Ця серія містить неймовірні історії про життя маленьких майбутніх письменників, художників, архітекторів, математиків, медиків, фізиків, які надихають своїм незламним прагненням досягти мрії.
Хлопчики і дівчатка мали змогу  помалювати, слухаючи історію про маленьку сільську дівчинку, в якої не було ні фарб, ні пензля. Та було головне – віра в своє покликання і величезне бажання зробити так, щоб краса ніколи не полишала життя. Її імя – Катерина Білокур.
Далі в нас проходив кастинг на кращого комедійного актора, такого як один з найкращих коміків  в історії світового кіно, тричі нагороджений премією «Оскар»,- Чарлі Чаплін…

А ще зрозуміли, що можна бути страшним панікером, боятисясобак та незнайомих людей, але стати найвидатнішим Казкарем всіх часів  та народів, так як Ганс Християн Андерсен.
Говорили ми й про дитинство і життя  символа американської мрії, мультимільйонера Рокфеллера; «великого чарівника», яким став бідний американський хлопчик – Уолт Дісней.
Коли американці висадилися на Місяці, світ довідався про Юрія Кондратюка. На космодромі Канавералл йому поставлено  пам’ятника – авторові розрахунків цього польоту, які він зробив, коли йому було лише 16 років, і він був учнем Полтавської гімназії! Тепер його імя знають і шестикласники, пишаючись, що він  - наш..
Про те, як  хлопчик-іммігрант і вічно мандруючий син рабина Гаррі Гудіні , завдяки своєму гострому розуму і чудовій фізичній підготовці, зміг стати  одночасно історією американського успіху і єврейською казкою.
Завдяки чому Брюс Лістав легендою серед шанувальників бойових мистецтв.
Їхні пісні слухала вся Англія, тоді вся Європа, відтак вся Америка, Австралія… Джон Леннонбув лідером і одним із засновників TheBeatles.Найкращими рядками Джон вважав «Allyouneedislove».Вони народилися, коли його друг запитав: «Що ж нам потрібно для щастя?»
Його фірма  постійно перевертає світ. То випустить таку гру, в яку діти готові грати до ночі, то збереться обєднати компютери всіх країн в єдину мережу. І тому його імя знають усі діти й дорослі, у кого вдома є комп’ютер…Білл Гейтс
Переконалися на власні очі, що історія Івана Силизахоплює і надихає!
А закінчили ми нашу зустріч розповіддю про дівчинку, майбутню велику святу — Мати Терезуз Калькутти, кредо життя якої було:  ЖИТТЯ — ЦЕ ЛЮБОВ!!!

Чи хочете бути в чомусь схожими на них? Поміркуйте і вирішуйте. Нічого не досягає лише той, хто не прагне нічого.
Кожна дитина талановита по-своєму.
Памятайте про це!

Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...