пʼятниця, 26 жовтня 2018 р.

Бібліомікс:


Дитяча бібліотека  запрошує до…От на це непросте питання сьогодні шукали відповіді шестикласники ЗОШ № 1.

Серед тисячі дитячих книжок знайти саме ту, яка написана саме для Тебе цікаво та зрозуміло, - нелегка задача. Але тільки не в нашій бібліотеці. Повірте, на наших полицях,  на вас чекає саме Ваша книга, - новенька і запашна.
Любите чарівні історії, магічні перетворення, захопливі пригоди? Для вас – книжкова новинка від Олексія Надемлінського «Маленька Відьма та Кір».  Або нова повість Андрія Бачинського «Ватага Веселих Волоцюг».
Щоб не засумувати за своїм класом на канікулах, можна прочитати бестселер польських підлітків «Клас пані Чайки».
Всі книжки написані зрозумілою вам мовою, з гумором.  Складається враження, що автор сидить поруч і просто розповідає.


Дитяча бібліотека запрошує до читання!!! Це перше! І це - основне!

А «хто багато читає – той багато знає». І це таки правда. Бо інакше наші читачі не перемагали б у різних конкурсах, вікторинах. Все під силу нашим читачам: і конкурс «Мовні спотиканочки», і Зоологічна вікторина.
 А щоб ще більше знати, бібліотекар запросила дітей читати журнальні новинки-цікавинки з «Барвінку» та «Дружболандії»
Дитяча бібліотека запрошує до гри!!! Це друге! І це – весело!

З учнями 6-Б класу ми спочатку з захопленням погортали сторінки журналу «Жасмин», а потім робили  краплинки чуда - сонячних жучків.


Дитяча бібліотека запрошує до творчості!!! Це третє! І це – корисно!

Арт-психологи радять періодично щось творити своїми руками, щоб почувати себе щасливими. Коли щасливі  діти – автоматично щасливі дорослі поруч, і навпаки!

 Тож, дорогі друзі, не сумуйте на дозвіллі, а приходьте до нас, - будемо робити світ щасливішим разом!!!Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...