пʼятниця, 9 червня 2017 р.

ювілей бібліотеки               Бібліотеці для дітей – 65!
                                                                 Премудросте земна, бібліотеко!
                                                                 Віват тобі, хранителько свята!
                                                                 До тебе йдуть і зблизька, і здалека,
                                                                 Щоб почерпнуть від тебе лиш добра.
Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. У давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі». Дитячій «аптеці для душі» виповнюється 65  років. Ровесниця міста 08 червня  відсвяткувала  свій ювілей.     Ювілей міської бібліотеки для дітей - це не тільки свого роду історична віха, але і як би кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя дитячій бібліотеці і, звичайно, накреслити плани на майбутнє.


А ще, ювілей - це усмішки і квіти.
Ювілей – це музика і вітання, гарний настрій і побажання.
І, звичайно ж, гості.  До бібліотеки на зустріч із дитинством завітало багато гостей, серед яких: Зарудна Н.С. – начальник відділу культури і туризму, директор Новокаховської ЦБС Петрова Л.М., В.О. директора  ЦЗ Котляр Н.О., директор ліцею Долецька Т.Є., депутати Новокаховської міськради Хоменко С.В. та Афанасьєв О.І., підприємець Савич Р.О., колеги, вчителі, батьки та читачі бібліотеки.  До уваги гостей у читальній залі бібліотеки було розміщено фото-виставку-історичний екскурс: «Це – моя бібліотека!», оформлену у формі квітки, на пелюстках якої оживає вся історія бібліотеки та її читачів.  Багато з наших гостей впізнали себе на тих пелюстках та працівники дитячої бібліотеки чекають у гості всіх, хто захоче  завітати на зустріч зі  своїм дитинством.  Можливо, ви впізнаєте себе, або своїх ровесників на фото, прочитаєте інформацію на сторінках місцевих газет, починаючи із 1960-го року.


 З вітальним словом до працівників міської бібліотеки для дітей звернулася начальник відділу культури і туризму Зарудна Н.С.  Привітавши колектив-ювіляр, Наталія Сергіївна вручила сертифікат на придбання 20 офісних стільців для читальної зали старшого відділу.  

                                                                                                                                                    Про свою поїздку до м. Львів розповіла гостям переможниця конкурсу «Найкращий читач-2017», учениця ЗОШ № 5 Плясецька Катерина


Поздоровила колектив бібліотеки з ювілеєм В.О. директора ЦЗ Котляр Н.О. та директор Новокаховської ЦБС Петрова Л.М.  

                                                                                                                                                       З вітальними словами до ювілярів звернувся депутат Новокаховської міськради Хоменко С.В., подарувавши бібліотеці стільці для найменших читачів  та підприємець Савич Р.О., який привіз з собою у подарунок два прекрасні столи для читальної зали молодшого відділу. 
 Сьогодні наша бібліотека – це  центр відпочинку і духовності, це й Інтернет-центр, в якому є можливість безкоштовно попрацювати. Та найбільше, чим пишається бібліотека нині, – це наші читачі. Привітати нас зі святом прийшли  в цей святковий день  найменші читачі, бібліотечні волонтери та учні IV (8)-А класу гімназії (майбутні дев”ятикласники) – учасники команди «220 V»  обласного інноваційного проекту  «Профіквест: В долонях степу і Дніпра»  разом із класним керівником Зеленською Світланою Альфредівною.З вітальним словом до бібліотекарів звернулась викладач української мови та літератури гімназії, давній друг міської бібліотеки для дітей Чабан Світлана Андріївна.  
                                                                                                                                  Оригінальне та тепле поздоровлення  підготували колеги- бібліотекарі. 


 Читальний фонд бібліотеки в цей день поповнився новими книжками, які подарували: громадський діяч Сидоренко О.М.  та учні IV(8)-А класу гімназії.  

                                                                                                                                                      З Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки колективу бібліотеки надійшла вітальна листівка.


Наша бібліотека – це наша історія. Міська бібліотека є методичним центром для бібліотек, які обслуговують дітей. Читачі нашої бібліотеки успішно беруть участь у творчих конкурсах,  проектах, експедиціях, акціях. Особливо пишаємось ми своїми перемогами. бо неодноразово  як переможці були нагороджені дипломами та грамотами за високі досягнення. Тут живе дух юності, романтики, оптимізму та надії .


Є на планеті дороге серцю місце – рідна наша бібліотека.
Схиляються до самої покрівлі липові віти, тихо кружляє дух споминів. І кожного дня, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди діти.
І так багато років... обличчя.. обличчя.. обличчя...
Але ти, бібліотеко, пам’ятаєш їх усіх.
Скуйовджених і охайних.
Бешкетників і сором’язливих.
Веселих і сумних.
Ти – начало всіх начал.
Так будь же завжди благословенна!
Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...