четвер, 23 вересня 2021 р.

Гарбузова вечірка

 «Ходить гарбуз по городу»


23 вересня на абонементі старшого відділу дитячої бібліотеки для дітей та юнацтва прийшли діти на засідання клубу «Ходить гарбуз по городу».

 Діти дізналися багато корисного про гарбуз, що він з'являється не тільки на прилавках осінніх базарів, а й у бібліотеках. Різний за формою, кольором, смаком, гарбуз може бути окрасою або головною стравою на будь-якому столі. Гарбуз - це джерело вітамінів, мінералів та мікроелементів корисних нашому організму. Діти знають добре, що гарбузове насіння використовується для отримання гарбузової олії. Дуже здивувалися учні, що гарбуз вживали ще 8000 років тому, а Батьківщина його -Мексика. Без гарбуза не обходився стародавній український звичай – сватання. Якщо наречений не був бажаним, йому вручали гарбуз. Він також використовується не лише в кулінарії та медицині. Народні майстри виготовляють з нього посуд та різні інструменти. Гарбуз став також офіційною емблемою ще однієї цікавої осінньої події - свята Хелловіну. Важливо вміти знайти його правильне застосування і він стане не тільки смачним, але і принесе велику користьНемає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...