понеділок, 19 грудня 2016 р.


        Святий Миколай мандрує Україною
Звісно, завітає сьогодні він до кожної дитини. Але волонтери міської бібліотеки для дітей, учні V(9)-А класу гімназії Єзерський Кирило та Бесєдіна Анастасія сьогодні, 19 грудня, в день святого Миколая  спробували стати добрими янголами, щоб подарувати диво іншим. Вирушили вони у подорож до справжнього друга дитячої бібліотеки, громадського діяча, мецената – Сидоренко Олександра Миколайовича, щоб подарувати святкові віншування та вироби учасників студії «Оберіг» - ляльку-мотанку «Різдвяний янгол».


Олександр Миколайович, як завжди, прийняв наших волонтерів з великою теплотою. Діти слухали розповідь про можливості нашого міста, про те, що нам не потрібно шукати далеко, все є тут, у нас. Тож, потрібно вчитися, читати книжки, щоб досягнути успіху у майбутньому.


Тож, наші волонтери  не тільки подарували диво, а й отримали, натомість, багато вражень, а ще – приємних, «миколаєвих»  подарунків до свята.


Працівники міської бібліотеки для дітей від себе особисто та від імені своїх читачів  хотіли би висловити щиру подяку Олександру Миколайовичу Сидоренко за увагу та багаторічну співпрацю, за розуміння та допомогу у вихованні майбутнього покоління новокаховчан.


Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...