неділя, 20 листопада 2016 р.


Профіквест: Відкриваємо Нову Каховку
17 листопада квест команда Нової Каховки, яку представляють учні IV(8)-А класу гімназії представляла у м. Херсоні кращий туристичний маршрут, який було складено за результатами літньої великої пошукової роботи.  


                                                                                                                                          Назвали ми його «Між двома святинями». Влітку учасники команди здійснили більше десяти екскурсій, щоб визначити про що саме ми можемо розповісти потенційним гостям міста – наймолодшого  у нашому краї. Тож, «повели» наших гостей спочатку вздовж Дніпра, щоб розповісти їм легенду про ново каховські джерела та запросити відвідати їх, щоб спробувати новокаховської джерельної – молодильної води Херсонщини. Наступною зупинкою стали «камяні вишиванки» старого міста, які ми з задоволенням запропонували усім глядачам «приміряти», приїхавши у Нову Каховку. Далі маршрут вів гостей у селище Основу, до Будинку марочних коньяків «Таврія», музею «Таврії» та до бази відпочинку під назвою «Таврійський затишок». І, звичайно, не могли не показати ми красу нашого Свято-Андріївського собору та не запросити відвідати Корсунський Богородичний монастир, який має більш як 200-літню історію та про який писав у своїй «Бригантині» Олесь Гончар.
За результатами виступу команда, пройшовши відбірковий етап, представила свій маршрут на великій сцені та отримала диплом III ступеня, посівши третє місце серед 20 команд області.

Бібліотекарі міської бібліотеки для дітей висловлюють щиру подяку усім, хто допоміг відбутися цій перемозі. Особлива подяка за розуміння та можливість підготувати дітей адміністрації гімназії та, власне, учасникам команди, які «відкрили» Нову Каховку для Херсонщини і, сподіваємось, для України.


Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...