середа, 9 вересня 2015 р.

Бібліо-екскурс
«Вибір професії - справа важлива»


      Як ви думаєте, чому про талановиту людину кажуть: «Він хірург (письменник, журналіст, музикант, кулінар) від Бога»? Тому що він обрав «свою» професію. Адже покликання, помножене на потяг душі, - це і є талант. Головне – вчасно його проявити.
   У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – власне благополуччя та добробут сім'ї, можливості реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти.
   Праця, труд, робота – це синоніми, всі вони означають одне й те ж –працювати. Народна мудрість каже: “Без труда нема плода “.
   Все це засвоювали учні школи-гімназії 4-В класу на бібліо-екскурсі: «Вибір професії- справа важлива», який відбувся  з ранку 9 вересня.


   Спочатку маленькі гімназисти пригадали ким працюють їхні батьки, а потім поділились з нами своїми мріями, ким вони стануть коли виростуть. Звучали такі професії: лікар, вчитель, космонавт, ветеринар і будівельник. А одна дівчинка сказала, що хоче бути «міліціянтом», щоб розпутувати карні справи.
   Наш екскурс продовжувався веселими загадками, грою  «Вибери інструмент», «Веселі пазли», «Склади прислів’я».   А от після заходу діти переглянули тематичну поличку: «Ким бути?» і взяли прочитати деякі книжечки додому.
Можливо, наші рекомендації і, звісно, дитяча інтуїція, допоможуть  у майбутньому нашим друзям зробити правильний вибір.
Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...