понеділок, 27 квітня 2015 р.


                                                                                         Любіть Україну у сні й наяву,
                                                                                        Вишневу свою Україну. 
                                                                                        Красу її , вічно живу і нову…      

Краса української землі захоплює, та про справжні перлини природних, історичних див, які нас оточують, ми й не здогадуємось: немає належного піару, відсутня й реклама, інфраструктура. Тому й вирішили бібліотекарі читального залу для 5-9 класів показати своїм читачам Україну через електронний репортаж «Любіть Україну, всім серцем любіть!»,                                                                                                                                                                 щоб познайомити їх із її  сімома природними чудесами, які є унікальними в своїй історії та красі.


24 квітня  прослухати і подивитись наш репортаж завітали учні 6-А класу ЗОШ № 1. Тож, усі разом захоплювались неповторністю  Асканійського степу та каньйону, що утворює Гранітно-степове Побужжя; як  особливим витвором мистецтва милувалися Дністровським каньйоном з його водоспадами та мальовничими ландшафтами. Затамувавши подих, «мандрували» Мармуровою печерою та Подільськими Товтрами. Особливий захват викликали у наших юних гостей голубі дива України – озера Світязь та Синевир. Милуючись красою українських озер, слухали вони баладу А.Міцкевича «Світязь», переглядаючи ж літературу, не стримували емоцій та вражень.У 2015 році читачі Херсонщини розпочинають участь в інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини». Бібліотекарі читального залу, завершуючи подорож Україною, запропонували дітям познайомитися з грою та запросили до участі у змаганнях, бо ж «світу не пізнаєш, не знаючи  краю свого..."


                                                                                                                                                                                                           

Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...