середу, 13 жовтня 2021 р.

«Ігри патріотів Херсонщини - 2021»

 ІІ районний тур!

         Ми це зробили! 12 жовтня у поки незвичному для бібліотек Новокаховської ЦБС, але дуже цікавому досвіду онлайн роботи з читачами такого масштабу,  визначили переможців ІІ туру обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2021»!!!


         Якщо пам’ятаєте, І (місцевий) тур відбувся протягом вересня для всіх бажаючих учнів від 5-х до 9-х класів. Бажаючих виявилося багато, що дуже тішить, адже патріотичне виховання на часі – є пріоритетним. Активними учасниками стали учні Академічного ліцею «Спектр», Ліцею № 2 ім. А.Бахути, Новокаховської гімназії,  ЗОШ № 6, ЗОШ № 10, Дніпрянської ЗОШ, Маслівської ЗОШ, Корсунської гімназії та Веселівського ліцею. Велика вдячність бібліотекарам Новокаховської ЦБС та бібліотекарам вище згаданих шкіл за організацію і можливість проведення  тестувань та вікторин на «патріотичних іграх - 2021»!

         Загалом, у конкурсі прийняли участь 275 дітей, учнів 5-9 класів, а переможцями І туру визначено 40 дітей!!! Це безумовний рекорд всіх попередніх Ігор за минулі роки!

         Конкурсне змагання ІІ районного туру відбулося на онлайн платформі Classtime у форматі тестування для трьох вікових категорій.

 Ми пишаємося кожним нашим учасником! Дякуємо дітям за мобільність, готовність включатися у гру, грати і перемагати!


Ми невимовно  вдячні за інтерес до роботи бібліотек Новокаховської ЦБС та фінансову підтримку «Ігор патріотів Херсонщини - 2021» заступнику міського голови Сергію Вікторовичу Хоменко та депутатам Новокаховської міської ради Кибалко Олексію і  Бондарчуку Артему. Кожен з переможців І туру отримав грамоту та  солодку смакоту (печиво, вафельні цукерки, шоколад).  Є приємна новина для завсідників наших бібліотечних Тус – відділ обслуговування учнів 5-9 класів поповнився  настільними іграми «Морський бій» та «Міні - футбол».  Тепер у відділі можна не тільки прокачати мозок, а й  розім’яти мязи😊  Щиро дякуємо за всі подарунки!!!До речі, найбільш спритнішні учасники уже встигли отримати свої нагороди😊

         Ну і найголовніша новина на сьогодні: ІМЕНА ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ТУРУ  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТУРНІРУ «ІГРИ ПАТРІОТІВ ХЕРСОНЩИНИ - 2021»!!!

v У молодшій віковій категорії у додатковому віртуальному інтелектуальному   двобої з Мельниченком Максимом, учнем 5 класу Корсунської гімназії, перемогу здобув Архипов Кіріл,  учень 5-А класу Академічний ліцей «Спектр», читач Міської  бібліотеки для дітей та юнацтва!!!

v У середній віковій категорії – вітаємо Петровського  Михайла,  учня 6 класу  Веселівського ліцею, читача Веселівської сільської бібліотеки!!!

v У старшій віковій категорії – лідером є Микитенко Володимир учень 8-Б класу Ліцею № 2 ім. А.Бахути, читач Міської  бібліотеки для дітей та юнацтва!!!

Вітаємо!!! Бажаємо впевнених перемог у ІІІ обласному турі!

Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...