пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

БібліоТус@: Правовий день

 

«Кожна дитина має право на відпочинок та вільний час, у який вона може грати та вільно брати участь у культурному та художньому житті».

І це так чудово!  Бо  якби діти не знали про такі свої права, не приходили б, напевно, на наші  суперпозитивні і інформативні  #БібліоТусівкиJ


        Сьогодні наші #бібліотусійчата серйозно задумалися про важливі теми, а саме: власні права і обовязки.

        Пригадали і повторили розуміння і застосування цих прав, ми за допомогою карток- пазлів. За допомогою даної гри, коли зустрічалися картки  «право» - «обовязок», діти краще розуміли значення цих понять.        А що якщо «побувати у шкірі» дитини яку ображають, не розуміють, не приймають? «Неприємне відчуття» - одноголосно заявили наші маленькі люди  і пообіцяли, що ніколи в житті не стануть винуватцями подібних ситуацій.


         Більше як тридцять років тому світові лідери взяли на себе історичне зобов’язання щодо дітей у світі, прийнявши Конвенцію ООН про права дитини – міжнародну угоду про дитинство.

Ця Конвенція була ратифікована найбільшою кількістю країн з-поміж усіх міжнародних договорів про права людини в історії. Вона допомогла змінити на краще життя дітей у всьому світі. Однак,  багато чого залишається зробити, аби кожна дитина могла користуватися всіма своїми правами.

  Відео про таке різне життя дітей у світі – викликає живі емоції і ще більше заохочує  зростати доброю, щирою дитиною.

        Інформаційне право знати більше, дізнаватися  правильні і потрібні речі – все це ви знайдете у нас, міській бібліотеці для дітей.

А ще отримаєте нашу любов♥

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...