четвер, 19 грудня 2019 р.

Святкова волонтерська акція


На Святого Миколая
Радіє сьогодні Україна: Святий Миколай зійшов на землю! Радіє дітвора смаколикам та подарункам, просить доросла родина мира країні. А  дитяча бібліотека, разом зі своїми волонтерами вирушила (вже вкотре) до свого постійного друга, який є багаторічним партнером  в обласній волонтерській акції «Мрій! Читай! Досягай!»  - громадського діяча Олександра Миколайовича Сидоренко.

Шестикласники гімназії Варвара Косован та Костя Глушко підготували святкові вітання та презентували найкорисніший, найсмачніший  дарунок – цьогорічний запашний український мед. Олександр Миколайович з радістю приймав вітання, запросив юних волонтерів до розмови, під час якої наголосив на важливості навчання та читання, бо це – майбутнє кожної дитини. Додому діти поверталися зі святковими  мішечками-дарунками (дуже великими і дуже щедрими!) А для бібліотеки несли особливий дарунок –  річну підписку на  дуже цікавий, пізнавальний та корисний журнал «Колосок».


Немає коментарів:

Дописати коментар

    Бібліовізит: Краєзнавча година: « В об’єктиві Нова Каховка» У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, що визначають його своєр...