четвер, 1 листопада 2018 р.

День інформації:


Про творчу спадщину педагога і письменника   В. Сухомлинського


       «Поважайте дитяче бажання бути хорошим,
       бережіть його як найтонший рух людської душі…»
                                                                                                                                                                                                 В. Сухомлинський


Як просто і як мудро….  Василь Сухомлинський – багатогранна, відома в усьому світі особистість. А його напрацювання - це безмежний океан думок, які він виклав у 48 монографіях, понад 600 наукових статтях і більше як 1500 оповідань і казок для дітей.
        
         Працівники міської бібліотеки для дітей протягом всього дня знайомили своїх  читачів і читайликів з творчістю і життям великого гуманіста.

У відділі для дошкільників і учнів 1-4 класів розроблено виставку-портрет  «Видатний педагог-творець». На осінніх канікулах читайлики  активно включились в  цікаву ідею  прочитати казки  В.Сухомлинського і намалювати малюнок або написати відгук на прочитану казку.Всіх бажаючих  передивитись дитячі малюнки і прочитати творчі відгуки,  запрошуємо до нашого відділу.

         Читачі ж  відділу обслуговування учнів 5-9 класів цього дня удосконалювали свої вміння орієнтуватися в книжці, розвивали допитливість, спостережливість та увагу, розгадуючи кросворди і ребуси за творчістю В. Сухомлинського.  І,  навіть, грали в бібліографічні ігри за допомогою Абеткового каталогу.
Найцінніші  поради для дітей:

·        Виховуй у собі Людину — ось що найголовніше, інженером можна стати за п'ять років, учитись на людину треба все життя

·        Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам змусити себе до праці і сам вимагати її від себе.Влучні цитати від  великого Добротворця для дорослих:

·        Щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне життя.

·        Якщо люди говорять погане про твоїх дітей — вони говорять погане про тебе.

·        Любов — це насамперед відповідальність, а потім уже насолода, радість.

·        Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе.

·        Дитина — дзеркало родини

Які вислови Сухомлинського ви знаєте?
 Кидайте у коментарі!;)

Немає коментарів:

Дописати коментар