четвер, 16 листопада 2017 р.

Екскурсія до бібліотеки: «Мандрівка книжковим містом»
   До Міської  бібліотеки для дітей завітали гості, яких давно чекали. Учні 2-А та 2-Б класів ЗОШ№ 3.
Як приємно пройтись вулицями рідного міста з своїми однокласниками! А особливо, коли вас запросили у гості. І не просто у гості, а до великої  дитячої бібліотеки на екскурсію! Це цікаво. Другокласники це вже не первачки. Вони старші на цілий учбовий рік і тому вже гарно читають і вміють слухати, і запам’ятовувати.  
Школярі разом з бібліотекарем Ярцевою О.Л. зробили мандрівку в історію книги, пригадали книжки  із своїми улюбленими казковими героями, познайомились з загадковим  залом «Абонемент» і паном Формуляром, і тітонькою   Веселою книжкою. Яка запитала  у дітей:  «Якими руками потрібно брати книжку?» На що отримала 61 вірних відповідей: «Чистими!».
           Потім діти відвідали читальний зал для учнів 5-9 класів. Де з ними провела вікторину бібліотекар Гайдай С.В, познайомила з періодичними виданнями, книжковими виставками і розповіла скільки всього цікавого можна робити, будучи читачем старшого відділу.
Мандрівка бібліотекою завершилась у читальному залі  для дошкільників і учнів 1-4 кл. Тут школярів познайомили з журналами: «Смайлик», «Куля», «Дзвіночок», «Малюк Котя» і газетою  «Колосочок».  Маленькі читачі отримали інформацію про нові книжки які надійшли  в останній час до бібліотеки і навіть прослухали  книжку Лоренца Паулі і Катрін Шерер «Лисичка йде до бібліотеки»  і посміялись з веселих і дотепних віршиків Сашка Дерманського «Бигимоти не медмеді».
А потім читайликів чекало велике нагородження!  Класні керівники  від шкільної бібліотеки отримали дипломи і конструктор «Лего» в подарунок класу, а кращі читачі  бібліотеки  отримали грамоти за читання від шкільного бібліотекаря. Це учні  2 –А класу Калашнікова Аліна, Мешаков Даніїл, Чупров Даніїл та їх однолітки з 2-Б класу - Залеський Ростислав, Кисловська Поліна, Кулік Софія, Худченко Мар’яна .
Кожен учень отримав «Пам’ятку для читача». Тож веселий настрій  і море емоцій було забезпечено кожному.
Бібліотекарі міської бібліотеки для дітей щиро вдячні класоводам 2-А та 2-Б класу за організацію заходу . І чекають своїх нових читачів!!!Немає коментарів:

Дописати коментар