середа, 27 вересня 2017 р.

Бібліо - глобус : « Італія - країна сонця і мистецтв»
 Ви любите подорожувати? А 3-Б гімназії разом з кл. керівником Головко І.А. дуже полюбляє мандрувати країнами Європи. І сьогодні ми всі відправились у віртуальну мандрівку по Італії.
Діти відвідали долину Храмів Сицілії, печерне місто Сассо ді Матера, Національний парк Чінкве Терре, блакитний грот на острові Капрі, фонтан Треві у Римі і звичайно побували на арені Римського Колізея. Щоб третьокласники могли уявити себе справжніми італійцями, які чекають розваг і боїв гладіаторів школярам було запропоновано переглянути фрагмент фільму «Гладіатор» з Расселом Кроу. А іще ми побували  у Ватикані і побачили таке місце, як Собор Св. Петра . А от повертались ми  через Венецію Гранд каналом і звичайно ж віддали належне італійській кухні. А особливо неаполітанській піці та пасті.
Бесіда – гра: « Малята – пішоходи»


  А яка ж мандрівка без правил дорожнього руху? І тому після шкільних занять ми запросили учнів 3-Б класу прийняти участь в грі «Малята-пішоходи». Діти  показали нам , що дуже гарно знайомі з правилами дорожнього руху. Переходять вони дорогу тільки на зелене світло, знають назви майже всіх дорожніх знаків для пішоходів. І ніколи не порушують ці правила, щоб не втрапити в дорожньо  - транспортну пригоду, як малі бешкетники з однойменної книги: зайчик, вовчик та їжачок. Наші малята допомогли літературним героям розібратись  з важкими і незрозумілими знаками
Немає коментарів:

Дописати коментар